Hızlı Kilo Vermenin 8 Yolu

Hızlı kilo vermenin 8 yolunu sizin için araştırdık.

kilo-vermek-elma

YEMEKTEN VAZGEÇMEYİN

Yemek yemekten vazgeçerseniz kilo veremezsiniz. 3 ana öğün ve 3 ara öğün olarak beslenmeyi alışkanlık haline getirin. Metabolizmanız sağlık bir şekilde yediğiniz sürece yakacaktık. Yemek yemirek zayıflamayı düşürken metabolizma bozukluğu yaşarsınız.

 

kilo-verdiren-egzersizler

HAREKETSİZ KALMA

Her gün mutlaka 45 – 60 dakika yürüyün. Ancak en az 30 dakika yürümeniz gerekir araştırmalara göre vücut en az 30 dakika yürüyüş sonrası yağ yakmaya başlar.

 

Bir-Ayda-En-Fazla-Kaç-Kilo-Vermek-Gerekir-2

KAHVALTIDAN SONRA

Su sizin en iyi arkadaşınızdır. Kahvaltıda ve kahvaltıdan sonra gün boyu su içmeyi asla unutmayın. Sabah kahvaltısına 1 bardak meyve suyu ekleyebilirsiniz ancak gün içinde asitli ve şekerli içeceklerden uzak durun.

 

mavi-renk-kombinleri tek-renk-ile-mukemmel-kombin-03

MAVİ

Mavi renk iştah kapattığını biliyor muydunuz? Sık sık mavi giyin, odanızın duvarlarını maviye boyayın, yemek masanızın örtüsünü mavi serin ve mavi bardak tabak iyi gelecektir.

 

TABAK

TABAKLAR

Tabakların boylarını küçültün. Kullandığınız o büyük tabaklar yerine daha küçük tabakları veya kahvaltı tabaklarınızı kullanın. Ne kadar küçük tabak o kadar az yemek demek unutma.

 

Good-morning-light-food-with-coffee-wish

LİGHT

Light süt yogurt gibi ürünler kullanmaya dikkat edin. 1 kaşık yağ ile yemek yapın yemekleri pişirirken fazla yağ kullanmayın.

 

healthy-eating

YAVAŞ

Her lokmayı en az 20 kere çiğnemeye çalışın. Yavaş yavaş yiyin ve ne yediğinizin farkında olun. Yemeğin tadını damağınız da hissedin ve yediğinizden keyif alın.

 

3fc15bdb118

DANS

Spor yapmayı sevmiyor olabilirsiniz ancak onun yerine başka aktiviteler yapabilirsiniz. örneğin dans kursuna gitmek çaça, salsa, zumba gibi dansları yapabilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir