Herbalife Shake Nasıl Kullanılır?

Herbalife Shake içerisinde protein ve temel besinleri barındıran bir üründür. Ürün bir öğün olarak kullanılır. Aynı zaman da içerisinde B vitaminleri, C vitaminleri, kalsiyum ve demir bulunur. Herbalife Shake içerisinde toplamda yirmi iki adet vitamin ve mineral yer alır.

Herbalife Shake Kullanımına Nasıl Başlanmalıdır?

Herbalife Shake bir öğün yerine geçen ve oldukça besleyici olan bir üründür. Kilo kontrolünü sağlamak amacıyla kalorisi sınırlandırılmış olan bir üründür. Kiloyu kontrol etmek amacı ile tek bir öğün yerine geçen bir besindir. Herbalife Shake Türkiye’de vanilya, çikolata ve fıstık aromalı çeşitleri ile satılıyor. Herbalife Shake kullanımı kişilerin damak tatlarına ve ürünü kullanmaktaki amaçlarına göre değişiklik gösterir. Ürünün en kolay kullanım şekli yarım yağlı bir süt ile karıştırılarak kullanılmasıdır. Kişinin isteğine bağlı olarak Shake içerisine meyve, buz ya da farklı bir besin eklenme durumu vardır.

Bu durum tamamen kişinin damak tadına bağlıdır. Eğer Shake kullanılarak kilo kontrolü yapılmak isteniyorsa gün içerisinde iki defa Shake içilmesi ve geride kalan bir öğünde de sağlıklı bir yemek yenilmesi gerekir. Ancak Shake tüketimi sırasında egzersiz yapmak ve yeterli miktarda sıvı tüketiminin yapılması gerekir. Kişilerin ürünü kullanmaya başlamadan önce doktorlarına danışmalarında fayda vardır. Kronik böbrek rahatsızlığı olan ve insüline bağlı şekilde şeker hastası olan kişiler için çok dikkatli olunması ve doktora sormadan kullanılmaması gerekir.

Herbalife Shake Kullanım Şekli

Shake kullanımı sırasında dengeli beslenilmeli ve farklı gıdalarında içerisinde bulunduğu bir beslenme düzeninin oluşturulması gerekir. Shake hazırlanırken 250 ml yarım yağlı sütün içerisine iki çorba kaşığı Shake karıştırılması gerekir. Fazla kilo kontrolü için günde iki öğünde Shake kullanılmalı ve sadece bir öğünde normal yemek tüketilmelidir. Bunların yanı sıra bol miktarda su tüketilmelidir. Aynı zaman da egzersiz yapılmalı ve spor aktiviteleri yerine getirilmelidir. Kullanmaya başlamadan önce bir doktora danışılmalıdır. Shake karışımı yapılırken içerisine süt ve beraberinde muz katılırsa elde ezilmeye çalışılmalı ve mikser ile ezmeye çalışılmamalıdır. Shake kullanılmadan önce her zaman iyice çalkalanmalıdır.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir