Herbalife İle Kilo Verme

Herbalife İle Sağlıklı Kilo Kontrolü

1 Öğün yerine geçen protein ve temel besinlerden oluşan shake karışım … Zayıflamak istiyorsunuz, diyet listeleri veya spor çalışmaları için vaktiniz yok diye dşünüyorsunuz. Bu durumda herbalife shake aslında size göre olabilir. Shake karışım içerisinde B vitaminleri, C vitamini, kalsiyum ve demir bulunan 22 vitamin ve mineral içerir.

Herbalife ürünlerini kullanmaya başlamadan önce herballife danışmanı ile çalışmanızda büyük fayda var. Danışman sizinle görüşmeye geldiğinde ölçümlerini ve metabolizma hızınızı ölçeceği için günlük tüketmeniz gereken kalori hesaplamasında yardımcı olarak doğru bir yöntem izlenmesinde yardımcı olmaktadır.

images

Kullanım önerisi olarak eğer kilonuzda azalmasını istiyorsanız günde 2 öğün shake 1 öğün normal sağlıklı bir yemeği tercih ederek sürecinizi ilerletebilirsiniz. Tabi ki, ömrünüzün sonuna kadar shake içemezsiniz veya hergün içemeyebilirsiniz bu durumda Herbalife sizin için kilo kontrol programı sunuyor günde sadece 1 öğün shake kullanarak hedefllediğiniz kiloda kalmanız için sağlıklı bir program. Yani kiloyu verdim ama bırakınca geri alırmıyım demiyorsunuz.

Shake kullanırken nelere dikkat etmek gerekiyor. Herbalife shake su ile aktivite olur. Bu yüzden kullanırken günde en az 2 litre su tüketmeniz gerekir. Her shake tüketiminden sonra 2 bardak su tüketilir. Bu sayede anında tokluk hissine ulaşmış oluyorsunuz. Aslında herballife kullandıktan sonra yediğiniz br çok şeyi düşüncede istediğinizi ve buna hükmedebildiğinizi görüyorsunuz. Shake isterseniz süte, isterseniz suya yapın. Vanilya veya çikolatalı seçeneklerinden birini kullanın.Meyve ara öğünleri ve sınırsız salatalık tüketimi sayesinde kullanımda zorlanmıyorsunuz.

Kullanımı: 2 yemek kaşığı toz karışımı 250 ml. yağlı süt veya soya sütü ile karıştırarak içiniz. Daha farklı lezzetler elde etmek için taze mevsim meyveleri katabilirsiniz. Buz ekleyebilir. Blendır veya mikser kullanabilirsiniz.

 

Herbalife ile Kilo Kontrolünün Yararları

Kilo kontrolünün her zaman zorlukları vardır. Bunların ikisi kilo kontrolü programını bireysel ihtiyaçlarınıza adapte etmek ve hayatınızın bir parçası haline getirmektir. Herbalife’ın kişiye özel yaklaşımı, hedeflerinize ulaşmaya odaklanabilmeniz için bu sorunların minimum düzeye indirilmesine yardımcı olur.
– Esneklik – Programınızı özel ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirebilmenizi sağlar. Kendinizi daha uzun süre tok hissetmek için protein tüketim miktarınızı arttırın,tok hissetmenize yardımcı lif tabletini kullanınız. Kilonuzu muhafaza etmek, kontrol etmek veya arttırmak istemenize bağlı olarak her gün aldığınız Shake sayısını değiştirmeden önce bizimle iletişime geçiniz.

– Çok yönlü – Gıdalara duyulan arzu her gün karşılaştığımız ortak sorunlardan sadece birkaç tanesidir.

– Herbalife kilo kontrolü ürünlerinin kullanımı kolaydır ve bunlar farklı yaşam tarzları düşünülerek geliştirilmiştir.Detaylı bilgi ve kendinize özel programınızı belirlemek için bize ulaşınız.

Herbalife Bitkisel Konsantre Çay

Herbalife Bitkisel Konsantre Çay’lar, uzun zamandır bilenen ve özellikle pek çok kişinin kilo vermek amaçlı başvurduğu toz halindeki karışımlardır. Genel amacı gün içerisinde tüketmeniz gereken su miktarını bu aromalı çaylar aracılığı ile tamamlamaktır.

Herbalife Bitkisel Konsantre Çay’lar 4 farklı aroması ile yoğun iş temposunda daha canlı ve formda kalmanıza yardımcı oluyor. Porsiyon başına sadece 6 kcal olan Herbalife Bitkisel Konsantre Çay’lar ile kilonuzu da kontrol altında tutabilirsiniz.

Yoğun iş temposu ve artan sıcaklar nedeniyle azalan sıvı tüketiminizi artırmaya ihtiyaç duyduğunuz bu günlerde Herbalife Bitkisel Konsantre Çay’lar en büyük yardımcınız.

Siyah ve yeşil çay özleri ile sizi canlandırarak kendinizi daha enerjik ve formda hissetmenize yardımcı olan Herbalife Bitkisel Konsantre Çay’lar içeriğindeki 85 mg (1 porsiyon) kafein ve düşük kalorisiyle geleneksel çay ve kahveye lezzetli bir alternatif.

Dikkat ve konsantrasyon seviyesinin artırılmasını da sağlayan Herbalife Bitkisel Konsantre Çay’lar, klasik, limon, ahududu ve şeftalili olmak üzere 4 ayrı aroma içeriğine sahip. Günün istediğimiz saatinde sıcak ya da soğuk olarak tüketilebilen Herbalife Bitkisel Konsantre Çay’ın bir bardağı sadece 6 kcal.

Herbalife Thermo Complete (yag takısı tablet)

Kilo kontrolüne yardımcı olmak için üretilmiş ek gıda takviyesidir. Vücuttaki yağları yakar. Kısaca vücudun heykel traşıdır. Enerji verir.

HERBALİFE THERMO COMPLETE NE İŞE YARAR

Vücudun bölgesel yağları yakıp parçalayıp enerjiye dönüştürmesine yardımcı olur. Kilo kontrolüne destek için geliştirilmiştir. Hücre yenilemesi yapar. Tokluk hissi verir. Antioksidandır.

HERBALİFE THERMO COMLETE’NİN ÖNEMİ

Kilo kontrolünde zaman zaman zor anlar yaşayabiliriz. Enerjimiz düşer günlük almamız gereken kaloriyi alamayız ve metabolizmamız yavaş çalışır. Buna destek olmak amacıyla tasarlanmış bir üründür. Sağlıklı yaşamı destekleyen tablet şeklinde bir üründür.

HERBALİFE THERMO COMPLETE’NİN AÇIKLAMASI

Thermo complete özenle seçilmiş olan bitkileri bir araya getirmiş olan ek gıda takviyesidir. Bu bitkilerin getirmiş olduğu faydalar sayesinde kilo kontrolünün kolay geçmesi sağlanır. Dört farklı kaynaktan elde edilmiş 84mg doğal kafein içermektedir.

HERBALİFE THERMO COMPLETE KULLANIMI

Günde iki öğün birer tablet olarak kullanılması önerilir.

HERBALİFE THERMO COMPLETE’NİN İÇERİĞİ

Yeşil çay yaprağı ekstresi (camelia sinensis,% 17), bulk ajan (kalsiyum karbonat, mısır nişastası), kakao ekstresi(theobroma cacao L, % 8,6), yerba mate yaprağı ekstresi (llexs paraguariensis, % 8,6), doğal kafein tozu, tarçın kabuğu tozu (cinnamomum zeylanicum, % 5,7), kabarma önleyici(silikon dioksit, stearik asit, sodyum karboksimetil selüloz ve bitkisel magnezyum stearat), yoğunlaştırıcı (toz selüloz), askorbik asit, toz kereviz tohumu (apium graveolens, % 2,9), toz maydanoz yaprağı (petrosellum crisepum, % 2,9), toz alfaalfa (medicago sativa, % 2,3), toz rezene meyvası (foeniculum volgore % 2,3), kaplama (sodyum karboksimetil selüloz, dekstrin, dekstroz, soya lesitin), malto dekstrin, toz meyan kökü (glycyrrhiza glabra, % 1,1).

 

66 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir