Ebru Şallı’nın Zayıflatan Çayı

Ebru Şallı’nın Zayıflatan Çayı

Pilates ve sağlıklı beslenme ile harika bir vücuda sahip olan Ebru Şallı, bir çok kadının sahip olmak istediği güzelliğe ve fiziğe sahip. Doğal beslenmeye özen gösteren Ebru Şallı bitkilerden gelen mucizeleri biliyor ve sık sık kullanıyor.

Ebru Şallının metabolizma hızlandıran ve daha kolay form da kalmasını sağlayan, her gün tükettiği özel çay tarifini siz diyethekimi okurları için araştırdık.

ebru-salli-yag-cay

Ebru Şallı zayıflama çay tarifi:

Metabolizmayı hızlandıran, yağ yakmanızı sağlayan bu çay 4 malzemeden oluşuyor. Organik bal ve elma sirkesi kullanırsanız daha mükemmel bir sonuç elde edersiniz. Diyetinizde bal kullanmaktan çekinmeyin çünkü bağışıklık sisteminizi korumakla birlikte sizi daha büyük tatlı krizlerinden de uzak tutmuş olur. Karanfili çayınızda tane olarak kullanacaksınız, aktarlardan rahatlıkla temin edebilirsiniz. Karanfil ödem söktürücü harika bir bitkidir. Mutlaka çayınızda kullanın.

Malzemeler:

  • 2 tatlı kaşığı elma sirkesi
  • 1 tatlı kaşığı bal
  • 1 tatlı kaşığı karanfil
  • 1 su bardağı kaynar su

Hazırlanışı:

Tüm mazeleri kaynatılmış su üzerine ekleyiniz ve 5 dakika demlenmesi için bekleyin. (çayı asla kaynatmayın)

Yemeklerden önce içilmesi tavsiye edilir. Iş yerinize giderken veya hafta sonu gezmeler de termos içine koyularak sıcak yada soğuk tüketebilirsiniz.

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir