Diyet Yaparken Pizza Yenilir Mi?

4 ay önce
28 kez görüntülendi

Diyet Yaparken Pizza Yenilir Mi?

yaparken yenilir mi ? dediğinizi duyar gibiyim. yapan herkesin bildiği gibi bu işin en zor ve en can alıcı noktalarından birisi de sevdiğiniz yiyeceklerden uzak kalmaktır. Fakat yapılan araştırmalar bu işin tam tersini göstermekte. Yeni yapılan bu araştırmalar yapan bir çok insanı sevindirecek cinsten.

Portekiz’de yapılan bir araştırmaya göre insanların haftanın bir gününde hamburger, pizza veya sevdiğiniz herhangi bir yiyeceği tüketmesi halinde daha hızlı kilo verdiği gözlemlenmiştir. Çünkü haftanın bir günü olsa bile kendinizi iyi hissettirmenizi sağlayacak yiyecekleri tüketmek sizi motive edecektir.

Bu yöntem sayesinde diyetinizi yarım bırakıp yemeklere saldırmak istemeyeceğiniz için, sağlıklı bir şekilde diyet yapmaya devam edeceksiniz ve diyetiniz yarıda kalmayacak. Haliyle daha hızlı ve daha kolay kilo vermeye başlayacaksınız.

Kısacası haftanın bir gününü serbest gün ilan edin ve kendinizi mutlu edecek yiyecekleri yemekten kaçınmayın. Yalnız işin dozunu abartmamakta fayda olduğunu belirtir, keyifli diyetler dilerim.

Diyet Yaparken Pizza Yenilir Mi? Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık